Święto Pieczonego Ziemniaka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 27.10.2017r uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami uczestniczyli w imprezie środowiskowej pod hasłem „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Odbyły się min zajęcia i konkursy plastyczne na najciekawszą postać ziemniaka, guiz wiedzy o ziemniaku i jego pochodzeniu. Uczniowie popisywali się wiedzą dotyczącą potraw z ziemniaków i  tworzyli własne przepisy kulinarne.

Chętni rodzice spotkali się w sali nr 10 na szkoleniu z zakresu udzielania I pomocy przedmedycznej, które prowadziły nauczycielki p. Olga Drab i Edyta Tomza oraz wspierająca swoją zawodową wiedzą mama jednego z naszych uczniów, p. K. Sienkowska -ratownik medyczny. Duże grono zebranych rodziców miało okazję sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną w praktyce, ćwicząc umiejętności resuscytacji na fantomie.

Ostatnim etapem zabawy była degustacja ziemniaków gotowanych w „mundurkach” oraz lubianych przez wszystkich frytek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami w szkole miło i pożytecznie czas.