Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

23.06.2017 r. - nadeszła pora wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego to moment podsumowania całorocznej pracy uczniów i nauczycieli. Dla najlepszych czekały świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy za udział w konkursach, zawodach sportowych oraz za czytelnictwo. Podziękowania słowne i w postaci listów gratulacyjnych otrzymali rodzice, którzy wspierali w realizacji podejmowane przez szkołę różne inicjatywy. Najbardziej oczekiwanym przez uczniów momentem było podsumowanie szkolnego programu wspierającego rozwój pasji i talentów „Pokonać siebie i spełniać marzenia."
W kl. I- III statuetki otrzymali:
w kategorii :
NAUKOWEJ-  Milena Pawelak
ARTYSTYCZNEJ    - Nikola Respondek
SPORTOWEJ- Nadia Siuda
OSOBOWOŚCIOWEJ- Alicja Olczyk
CZYTELNICZEJ - Szymon Olczyk
W kl. IV- VI statuetki otrzymali:
w kategorii : NAUKOWEJ - Alicja  Góździk
      OSOBOWOŚCIOWEJ - Piotr Leszczyński
      SPORTOWEJ – Filip Maniewski
      CZYTELNICZEJ – Lena Jeziorska
      ARTYSTYCZNEJ – Koło teatralne w składzie: Dąbek Emilia, Dąbek Adrianna, Jeziorska Lena,    Ojrzyńska Oliwia,
Góździk Alicja, Majcher Natalia, Lamch Dominika, Sypek Maja

Drogi Księże Michale
Z  okazji przejścia na nową placówkę duszpasterską życzymy Ci by w dalszej drodze Twojego kapłańskiego posługiwania towarzyszyła Ci  Łaska Boża i moc Ducha Świętego, która daje siłę do pokonywania wszelkich trudności; byś nie przestawał  cieszyć się życiem i napotkanymi ludźmi; by Twoje serce przepełniała Miłość ,  którą będziesz mógł się dzielić  z potrzebującymi  i  czerpać radość ze służby Bogu  i bliźniemu.

Dziękujemy Ci za trud i pracę oraz ciepły uśmiech i serdeczną cierpliwość.

Grono Pedagogiczne , Pracownicy,  Uczniowie , Rodzice
SP 25 im. Stanisława Staszica  w Częstochowie