Wigilijne spotkanie z najstarszymi absolwentami naszej szkoły. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

W ramach Jubileuszu 90-lecia SP25 gościliśmy w murach naszej szkoły najstarszych absolwentów. P. D. Zębik przedstawiła monografię szkoły a następnie  goście opowiadali nam w jakich warunkach uczyli się , bawili, jak spędzali wolny czas. Społeczności szkolnej zaprezentowali zabawę ruchową " Moja Ulijanko, kleknij na kolanko..." Pan płk. H. Malczewski przygotował tekst kolędy powstańczej i wojskowej, które wspólnie zaśpiewaliśmy.
Dla gości uczniowie koła teatralnego pod kierunkiem p. M. Kocik zaprezentowali przedstawienie " Królowa Śniegu." Później nastąpiło wspólne śpiewanie kolęd. Nasi goście byli zachwyceni występami dzieci, pięknym śpiewem kolęd oraz bardzo miłym przyjęciem co wielokrotnie powtarzali
pani dyrektor Ewie Dworzańskiej.